Location : Home > S > SIT3808AI-2-33SZ
SIT3808AI-2-33SZ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AI-2-33SZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AI-2-33SZ OSC MEMS PROG 3.3V SMD 140020 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3808AI-2-33SZ OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57669 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AI-2-33SZ OSC MEMS PROG 3.3V SMD 98450 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-147384-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
0387890303 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks CONN STRIP CB BTS FT 7 ASY
SFM210-LPPE-S46-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SFM210-LPPE-S46-ST-BK Sullins Connector Solutions 147520 2016+ CONN HDR FMAL 46POS 1MM GOLD T/H Unitronix Electronics Limited
1722770000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1722770000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 7.62 7POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1722770000 Weidmuller 147680 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1722770000 Weidmuller 297330 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KUX6-W Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.625" (15.88mm) Barrier Block Connector, Screws
KUX6-W Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERM BLK 60A 600V 6POS W/COVER Global Thunder Electronics Co.,Ltd
KUX6-W Cooper/Bussmann 8000 2015+ TERM BLK 60A 600V 6POS W/COVER enkaite Electronics Co., Ltd
KUX6-W IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1824308 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Receptacle, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Board Mount
1824308 Phoenix Contact 147780 2016+ TERM BLOCK RCPT 20POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1824308 Phoenix Contact 298250 2016+ TERM BLOCK RCPT 20POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-292132-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
1-292132-4 AMPPRODUCT 30000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1982290000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1982290000 Weidmuller 157240 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1982290000 Weidmuller 297850 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5102322-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
5102322-8 Electronics 25219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5102322-8 Electronics 25219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5102322-8 STOCK 45490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0015916100 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
850-80-017-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Tin
850-80-017-20-001101 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-80-017-20-001101 Preci-Dip 157250 2016+ CONN HDR 17POS 1.27MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
850-80-017-20-001101 Preci-Dip 278790 2016+ CONN HDR 17POS 1.27MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com