Location : Home > S > SIT3808AI-2-33SM
SIT3808AI-2-33SM
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AI-2-33SM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AI-2-33SM OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57799 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AI-2-33SM OSC MEMS PROG 3.3V SMD 97850 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3211812 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 12-26 AWG
3211812 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211812 Phoenix Contact 147850 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3211812 Phoenix Contact 287710 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38013-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38013-10-0 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38013-10-0 NEW 97290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325342-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325342-12-0 IC 59300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-390261-3 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN
1-390261-3 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-390261-3 Semiconductor 20695 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-390261-3 STOCK 46400 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1-390261-3 TYCO/WSI 10000 17+ stander package EKT Electronics Co., Ltd
0448120014 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin