Location : Home > S > SIT3808AI-2-33SH
SIT3808AI-2-33SH
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AI-2-33SH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AI-2-33SH OSC MEMS PROG 3.3V SMD 140050 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3808AI-2-33SH OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57699 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AI-2-33SH OSC MEMS PROG 3.3V SMD 97650 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
311-83-154-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-83-154-41-001101 IC 57180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-83-154-41-001101 Preci-Dip 147720 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-83-154-41-001101 Preci-Dip 289090 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-87-038-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-87-038-20-001101 Preci-Dip 147740 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-038-20-001101 Preci-Dip 287530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-822064-4 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PQFP 100POS TIN-LEAD
2-822064-4 TE Connectivity AMP Connectors 147740 2016+ CONN SOCKET PQFP 100POS TIN-LEAD Unitronix Electronics Limited
2-822064-4 TE Connectivity AMP Connectors 287330 2016+ CONN SOCKET PQFP 100POS TIN-LEAD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-SS-018-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 18 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-SS-018-30-003101 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-SS-018-30-003101 Preci-Dip 147370 2016+ CONN SPRING LOAD 18POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
813-SS-018-30-003101 Preci-Dip 297370 2016+ CONN SPRING LOAD 18POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1986726-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986726-6 IC 55930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1986726-6 TE Connectivity AMP Connectors 147740 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-1986726-6 TE Connectivity AMP Connectors 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873814418 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
104666-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold