Location : Home > S > SIT3808AI-2-33SB
SIT3808AI-2-33SB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AI-2-33SB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AI-2-33SB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 139750 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3808AI-2-33SB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57399 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AI-2-33SB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 99010 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1948800000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1948800000 Weidmuller 157620 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1948800000 Weidmuller 298410 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com