Location : Home > S > SIT3808AI-2-33EX
SIT3808AI-2-33EX
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AI-2-33EX distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AI-2-33EX OSC MEMS PROG 3.3V SMD 139630 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3808AI-2-33EX OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57279 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AI-2-33EX OSC MEMS PROG 3.3V SMD 97870 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-93-109-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-93-109-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147280 2016+ CONN STRIP SKT 9POS .100 L.315 Unitronix Electronics Limited
316-93-109-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 289010 2016+ CONN STRIP SKT 9POS .100 L.315 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com