Location : Home > S > SIT3808AI-2-33EM
SIT3808AI-2-33EM
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AI-2-33EM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AI-2-33EM OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57179 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AI-2-33EM OSC MEMS PROG 3.3V SMD 97890 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATDB4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 10-22 AWG
ATDB4 Amphenol PCD 147520 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW Unitronix Electronics Limited
ATDB4 Amphenol PCD 289070 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-0503-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 14POS GOLD
14-0503-31 Aries Electronics 157270 2016+ CONN SOCKET SIP 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-0503-31 Aries Electronics 279150 2016+ CONN SOCKET SIP 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com