Location : Home > S > SIT3808AI-2-28SY
SIT3808AI-2-28SY
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AI-2-28SY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AI-2-28SY OSC MEMS PROG 2.8V SMD 139570 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3808AI-2-28SY OSC MEMS PROG 2.8V SMD 57219 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AI-2-28SY OSC MEMS PROG 2.8V SMD 98010 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F36025AAR Crystals and Oscillators Crystals 36MHz ¡À20ppm Crystal 10pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F36025AAR CTS-Frequency Controls 139780 NEW RoHS CRYSTAL 36.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F36025AAR CTS-Frequency Controls 42005 1538+ CRYSTAL 36.000 MHZ 10PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F36025AAR CTS-Frequency Controls 57429 2015+ CRYSTAL 36.000 MHZ 10PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F36025AAR CTS-Frequency Controls 99090 2015+ CRYSTAL 36.000 MHZ 10PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
5440198 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5440198 Phoenix Contact 157420 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5440198 Phoenix Contact 299010 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452294 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole