Location : Home > S > SIT3808AI-2-28NG
SIT3808AI-2-28NG
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AI-2-28NG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AI-2-28NG OSC MEMS PROG 2.8V SMD 139490 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3808AI-2-28NG OSC MEMS PROG 2.8V SMD 57139 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AI-2-28NG OSC MEMS PROG 2.8V SMD 99130 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1797250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1797250000 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1797250000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1797250000 Weidmuller 289210 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com