Location : Home > S > SIT3808AI-2-28EY
SIT3808AI-2-28EY
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AI-2-28EY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AI-2-28EY OSC MEMS PROG 2.8V SMD 139990 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3808AI-2-28EY OSC MEMS PROG 2.8V SMD 57639 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AI-2-28EY OSC MEMS PROG 2.8V SMD 97910 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37142-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37142-11-0 IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37142-11-0 NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
940-99-068-24-000000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PLCC 68POS TIN-LEAD
940-99-068-24-000000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN PLCC SOCKET 68POS THRU HOLE EKT Electronics Co., Ltd
940-99-068-24-000000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN PLCC SOCKET 68POS THRU HOLE SIMEN Electronics Co.,Ltd
940-99-068-24-000000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN PLCC SOCKET 68POS THRU HOLE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5-1971771-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.236" (6.00mm)
5-1971771-3 IC 56770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-1971771-3 TE Connectivity AMP Connectors 147470 2016+ CONN RCPT HOUSING 3POS 6MM Unitronix Electronics Limited
5-1971771-3 TE Connectivity AMP Connectors 278970 2016+ CONN RCPT HOUSING 3POS 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com