Location : Home > S > SIT3808AI-2-25SZ
SIT3808AI-2-25SZ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AI-2-25SZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AI-2-25SZ OSC MEMS PROG 2.5V SMD 139680 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3808AI-2-25SZ OSC MEMS PROG 2.5V SMD 57329 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AI-2-25SZ OSC MEMS PROG 2.5V SMD 97350 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-43-068-30-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
T37017-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T37017-13-0 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37017-13-0 NEW 89850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1648840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1648840000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1648840000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLL 5.08 90 19POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1648840000 Weidmuller 147220 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited