Location : Home > S > SIT3808AI-2-25EB
SIT3808AI-2-25EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AI-2-25EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AI-2-25EB OSC MEMS PROG 2.5V SMD 139970 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3808AI-2-25EB OSC MEMS PROG 2.5V SMD 57619 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AI-2-25EB OSC MEMS PROG 2.5V SMD 97970 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3212730 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3212730 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3212730 Phoenix Contact 147050 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS STR Unitronix Electronics Limited
3212730 Phoenix Contact 288090 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com