Location : Home > S > SIT3808AC-2-28SY
SIT3808AC-2-28SY
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AC-2-28SY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AC-2-28SY OSC MEMS PROG 2.8V SMD 139540 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3808AC-2-28SY OSC MEMS PROG 2.8V SMD 57189 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AC-2-28SY OSC MEMS PROG 2.8V SMD 97950 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4PCV-12-006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
4PCV-12-006 AUGAT 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
4PCV-12-006 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
4PCV-12-006 TycoElectr 79 7 CONN Area51 ESG, Inc.
1956205 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole