Location : Home > S > SIT3808AC-2-28EB
SIT3808AC-2-28EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AC-2-28EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AC-2-28EB OSC MEMS PROG 2.8V SMD 139280 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3808AC-2-28EB OSC MEMS PROG 2.8V SMD 56929 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AC-2-28EB OSC MEMS PROG 2.8V SMD 98510 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX79C47 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 500MW DO35
BZX79C47 IC 36110 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BZX79C47 NXP 9800 11+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
BZX79C47 STOCK 46800 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
JANTXV1N2808B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 50W TO204AD
JANTXV1N2808B 48000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
JANTXV1N2808B MICROSEMI 10000 2013+ 50 Watt Zener Diodes WLParts Electronics ltd
JANTXV1N2808B N/A 33600 2016 Rohs And New European Union IC Industry Co.
1752250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 8-20 AWG
1752250000 Weidmuller 147200 2016+ CONN TERMINAL GROUND 6MM Unitronix Electronics Limited
1752250000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERMINAL GROUND 6MM EKT Electronics Co., Ltd
1752250000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERMINAL GROUND 6MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
94790 Electronics 25580 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
94790 STOCK 45520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
94790 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
94790 IC 56110 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2172034-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - mini B USB 2.0 Receptacle Connector 5 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
5452237 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5452237 Phoenix Contact 147200 2016+ BCP-508- 4 BK Unitronix Electronics Limited
5452237 Phoenix Contact 297870 2016+ BCP-508- 4 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1792032 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1792032 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1792032 Phoenix Contact 288470 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com