Location : Home > S > SIT3808AC-2-28EB
SIT3808AC-2-28EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AC-2-28EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AC-2-28EB OSC MEMS PROG 2.8V SMD 139280 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3808AC-2-28EB OSC MEMS PROG 2.8V SMD 56929 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AC-2-28EB OSC MEMS PROG 2.8V SMD 98510 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387316618 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
803-83-050-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold