Location : Home > S > SIT3807AI-G-18EB
SIT3807AI-G-18EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3807AI-G-18EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3807AI-G-18EB OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 140180 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3807AI-G-18EB OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 57829 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3807AI-G-18EB OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 98350 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1923746 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole