Location : Home > S > SIT3807AI-D-28SE
SIT3807AI-D-28SE
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3807AI-D-28SE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3807AI-D-28SE OSC MEMS PROG 2.8V SMD 139410 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3807AI-D-28SE OSC MEMS PROG 2.8V SMD 57059 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3807AI-D-28SE OSC MEMS PROG 2.8V SMD 98970 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-87-047-10-230101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-047-10-230101 Preci-Dip 147740 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-047-10-230101 Preci-Dip 287330 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com