Location : Home > S > SIT3807AI-2-33SB
SIT3807AI-2-33SB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3807AI-2-33SB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3807AI-2-33SB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 97290 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT3807AI-2-33SB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 139700 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3807AI-2-33SB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57349 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3807AI-2-33SB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 97290 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387306321 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws