Location : Home > S > SIT3807AI-2-28SB
SIT3807AI-2-28SB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3807AI-2-28SB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3807AI-2-28SB OSC MEMS PROG 2.8V SMD 140170 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3807AI-2-28SB OSC MEMS PROG 2.8V SMD 57819 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3807AI-2-28SB OSC MEMS PROG 2.8V SMD 98370 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325300-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325300-17-0 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1696540000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1696540000 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1696540000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1696540000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 5.00 19POS SN OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
32-6553-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN
32-6553-18 Aries Electronics 147270 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN Unitronix Electronics Limited
32-6553-18 Aries Electronics 289210 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-83-128-01-754101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-128-01-754101 Preci-Dip 147050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
5-103361-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-103361-3 Electronics 25519 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-103361-3 TYCO 57216 2015+ New & original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-1971984-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole Tin