Location : Home > S > SIT3807AI-2-28EM
SIT3807AI-2-28EM
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3807AI-2-28EM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3807AI-2-28EM OSC MEMS PROG 2.8V SMD 57459 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3807AI-2-28EM OSC MEMS PROG 2.8V SMD 97870 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-132-13-041101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 132POS GOLD
510-87-132-13-041101 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-132-13-041101 Preci-Dip 157010 2016+ CONN SOCKET PGA 132POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-132-13-041101 Preci-Dip 278390 2016+ CONN SOCKET PGA 132POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-43-141-41-105000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-040-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-040-10-132101 Preci-Dip 147640 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-040-10-132101 Preci-Dip 287330 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-040-10-132101 Precidip 6,591 10+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1635710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1635710000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 23POS 135 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1635710000 Weidmuller 157210 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1635710000 Weidmuller 298650 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com