Location : Home > S > SIT3807AI-2-18SE
SIT3807AI-2-18SE
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3807AI-2-18SE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3807AI-2-18SE OSC MEMS PROG 1.8V SMD 140150 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3807AI-2-18SE OSC MEMS PROG 1.8V SMD 57799 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3807AI-2-18SE OSC MEMS PROG 1.8V SMD 97850 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430210-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws