Location : Home > S > SIT3807AI-2-18SB
SIT3807AI-2-18SB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3807AI-2-18SB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3807AI-2-18SB OSC MEMS PROG 1.8V SMD 140050 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3807AI-2-18SB OSC MEMS PROG 1.8V SMD 57699 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3807AI-2-18SB OSC MEMS PROG 1.8V SMD 97650 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6202101 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Blue 12-24 AWG
6202101 Curtis Industries 288450 2016+ DBL-LEVEL BLUE 5 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6202101 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-43-134-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1760793001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1760793001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1760793001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 8POS BLK 54PC EKT Electronics Co., Ltd
1760793001 Weidmuller 147250 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
325331-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325331-13-0 IC 59320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
811-S1-007-30-016191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 7 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-S1-007-30-016191 Preci-Dip 147840 2016+ CONN SPRING LOAD 7POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
811-S1-007-30-016191 Preci-Dip 298510 2016+ CONN SPRING LOAD 7POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350713-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin
0386007824 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0307004122 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
66200411122 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin
66200411122 WE 12000 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
66200411122 Wurth Electronics Inc 299010 2016+ WR-MPC3 POWER CONNECTOR 4POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com