Location : Home > S > SIT3807AC-D-25EB
SIT3807AC-D-25EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3807AC-D-25EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3807AC-D-25EB OSC MEMS PROG 2.5V SMD 139550 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3807AC-D-25EB OSC MEMS PROG 2.5V SMD 57199 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3807AC-D-25EB OSC MEMS PROG 2.5V SMD 97970 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0397180005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1017670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1017670000 Weidmuller 146960 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1017670000 Weidmuller 288070 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com