Location : Home > S > SIT3807AC-2-28EE
SIT3807AC-2-28EE
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3807AC-2-28EE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3807AC-2-28EE OSC MEMS PROG 2.8V SMD 140050 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3807AC-2-28EE OSC MEMS PROG 2.8V SMD 57699 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3807AC-2-28EE OSC MEMS PROG 2.8V SMD 97450 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-034-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-034-10-005101 IC 55950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-034-10-005101 Preci-Dip 147360 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
39870-0110 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
39870-0110 IC 59780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39870-0110 Molex Connector Corporation 157070 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
39870-0110 Molex Connector Corporation 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-83-120-01-609101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
310-83-120-01-609101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1358650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole