Location : Home > S > SIT3807AC-2-18EB
SIT3807AC-2-18EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3807AC-2-18EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3807AC-2-18EB OSC MEMS PROG 1.8V SMD 139290 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3807AC-2-18EB OSC MEMS PROG 1.8V SMD 56939 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3807AC-2-18EB OSC MEMS PROG 1.8V SMD 98930 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387403702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate