Location : Home > S > SIT2001BILS2-18S-24.000000E
SIT2001BILS2-18S-24.000000E
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5337BE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 5W T18
1N5337BE3/TR12 IC 57540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
431615-01-0 Curtis Industries 147410 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
431615-01-0 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ211251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTOQ211251 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ211251 NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ211251 On Shore Technology Inc. 157510 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0395105506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
292303-6 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 2.0 Receptacle Connector 4 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
292303-6 IC 59720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282863-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
282863-4 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 4POS R/A Unitronix Electronics Limited
282863-4 TE Connectivity AMP Connectors 299010 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 4POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com