Location : Home > S > SIT2001BI-S2-33E-27.000000G
SIT2001BI-S2-33E-27.000000G
445C3XF24M57600 Crystals and Oscillators Crystals 24.576MHz ¡À30ppm Crystal 24pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C3XF24M57600 CTS-Frequency Controls 139960 17+/18+ CRYSTAL 24.5760MHZ 24PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
445C3XF24M57600 CTS-Frequency Controls 32185 1538+ CRYSTAL 24.5760MHZ 24PF SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
445C3XF24M57600 CTS-Frequency Controls 57609 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 24PF SMD Unitronix Electronics Limited
445C3XF24M57600 CTS-Frequency Controls 98810 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 24PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
402F36011CKR Crystals and Oscillators Crystals 36MHz ¡À10ppm Crystal 8pF 100 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F36011CKR CTS-Frequency Controls 139550 17+/18+ CRYSTAL 36.0000MHZ 8PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F36011CKR CTS-Frequency Controls 57199 2015+ CRYSTAL 36.0000MHZ 8PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F36011CKR CTS-Frequency Controls 98930 2015+ CRYSTAL 36.0000MHZ 8PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F36011CKR CTS-Frequency Controls 98930 2015+ CRYSTAL 36.0000MHZ 8PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EDSTLZ970/2-F Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
EDSTLZ970/2-F On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERM BLOCK HDR 5.08MM 2POS PCB SIMEN Electronics Co.,Ltd
EDSTLZ970/2-F On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERM BLOCK HDR 5.08MM 2POS PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EDSTLZ970/2-F On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERM BLOCK HDR 5.08MM 2POS PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
EDSTLZ970/2-F originalne 41810 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2329-1-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.250" (6.35mm) Silver
CM6823-000 IC 37730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CM6823-000 NEW 98450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1950706 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1950706 Phoenix Contact 139780 17+/18+ MSTBVA 2 5/ 2-G-5 08 BU FindCores Electronics Co.,Ltd.
1950706 Phoenix Contact 242010 1538+ MSTBVA 2 5/ 2-G-5 08 BU Alphatek Technology Limited
1868982 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block 55¡ã (125¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole