Location : Home > S > SIT2001BC-S3-33S-27.000000E
SIT2001BC-S3-33S-27.000000E
JANTX1N3031DUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 1W DO213AB
JANTX1N3031DUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JANTX1N3031DUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
NB10708200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
NB10708200J0G Amphenol FCI 157160 2016+ 500 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
NB10708200J0G IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NB10708200J0G NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3045389 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 90¡ã Free Hanging (In-Line)
3045389 FARNELL 33 LTi
3045389 Phoenix Contact 147440 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS STR Unitronix Electronics Limited
3045389 Phoenix Contact 288970 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8008BI-32-33E-50.000000T Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 50MHZ OE
SIT3807AC-D3-33SE-11.289600Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 11.2896MHZ ST
1600014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Male Pins 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1600014 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1600014 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1600014 Phoenix Contact 299110 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1808682 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1808682 Phoenix Contact 147230 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1808682 Phoenix Contact 297990 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1808682 PDC/WALSIN/PDC 1000000? 2013+ 1808? Leading(HK) IC Distributor Limited
1846262 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole