Location : Home > S > SIT2001BC-S2-33E-50.000000E
SIT2001BC-S2-33E-50.000000E
315-83-151-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-83-151-41-003101 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3047454 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Blue 10-26 AWG
3047454 Phoenix Contact 139710 NEW RoHS UTME 4-P/P BU FindCores Electronics Inc.
3047454 Phoenix Contact 147030 2016+ UTME 4-P/P BU Unitronix Electronics Limited
3047454 Phoenix Contact 241940 1538+ UTME 4-P/P BU Alphatek Technology Limited
3047454 Phoenix Contact 241940 1538+ UTME 4-P/P BU AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
0395354022 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
115-93-420-41-003000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
115-93-420-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
115-93-420-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
115-93-420-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278070 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
115-93-420-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN LOWPRO .400 20POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-284513-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-284513-5 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284513-5 TE Connectivity AMP Connectors 157710 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-284513-5 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284513-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 15POS 3.81MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
325025-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)