Location : Home > S > SIT2001BC-S2-33E-12.000000G
SIT2001BC-S2-33E-12.000000G
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-135-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-135-41-002101 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-135-41-002101 Preci-Dip 147200 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-135-41-002101 Preci-Dip 288650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1606200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1606200000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1606200000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 23POS 135 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1606200000 Weidmuller 157200 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
CB35211209LT5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CB35211209LT5 Eaton 157570 2016+ CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
CB35211209LT5 IC 39700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB35211209LT5 NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015453508 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
861-87-013-40-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
861-87-013-40-001191 Preci-Dip 157320 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Unitronix Electronics Limited
861-87-013-40-001191 Preci-Dip 299050 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-348859-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 45¡ã Free Hanging (In-Line)
2-348859-1 TE Connectivity AMP Connectors 147230 2016+ 22 POS W2B I/O CONNECTOR Unitronix Electronics Limited
2-348859-1 TE Connectivity AMP Connectors 298890 2016+ 22 POS W2B I/O CONNECTOR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0026624030 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
1722861102 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin