Location : Home > S > SIT1618BE-23-33S-48.000000D
SIT1618BE-23-33S-48.000000D
24-6508-301 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-6508-301 Aries Electronics 157530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-6508-301 Aries Electronics 277950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
415-83-248-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
415-83-248-41-001101 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
415-83-248-41-001101 Preci-Dip 147440 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
415-83-248-41-001101 Preci-Dip 288730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
126-93-318-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
126-93-318-41-002000 IC 57250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-318-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-318-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
126-93-318-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN PLUGBL .300 18POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
853-83-092-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 92 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
1634620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1634620000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1634620000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 28POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1634620000 Weidmuller 157530 2016+ TERM BLOCK HDR 28POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited