Location : Home > S > SIT1618BE-13-33S-25.000000D
SIT1618BE-13-33S-25.000000D
1N5947CP/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 1.5W DO204AL
1N5947CP/TR12 IC 57750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLZ3V0A-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3V 500MW SOD80
TLZ3V0A-GS18 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLZ3V0A-GS18 NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B340LA-13-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMA
B340LA-13-F DIODES 48000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
B340LA-13-F Diodes Inc 262040 1538+ DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMA AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B340LA-13-F DIODESINC 45000 Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
BAV20WSTR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 150V 200MA SOD323
T38430-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38430-03-0 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38430-03-0 NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431211-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1016340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1016340000 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1016340000 Weidmuller 157050 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1016340000 Weidmuller 288610 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395345205 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
A-DVI-1002-02-R Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DVI-D, Dual Link Plug Connector 25 Position Through Hole, Vertical
A-DVI-1002-02-R Assmann WSW Components 157170 2016+ CONN DVI MALE SLDR Unitronix Electronics Limited
2-282862-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 25 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
2-282862-5 TE Connectivity AMP Connectors 298410 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 25POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-282862-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
2-282862-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT WIRE 25POS R/A EKT Electronics Co., Ltd
2-1776244-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 23 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
2-1776244-3 IC 57990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1776244-3 TE Connectivity AMP Connectors 297850 2016+ TERM BLOCK RCPT 23POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1776244-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1818957 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1818957 Phoenix Contact 147540 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1818957 Phoenix Contact 279700 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0008500438 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Tin 0.045" (1.14mm) Square
0190070084 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Fully Insulated