Location : Home > S > SIT1602BC-83-33E-20.000000X
SIT1602BC-83-33E-20.000000X
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMBZ5245BLT1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 225MW SOT23-3
MMBZ5245BLT1 ON 12500 14-15+ SOT-23 Nego IC Co.Doris@negoic.com
MMBZ5245BLT1 ON Semiconductor 231980 1538+ DIODE ZENER 15V 225MW SOT-23 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MMBZ5245BLT1 ONSEMICONDUCTOR 73500 2016 SOT-23 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
JANTXV1N3016D-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 1W DO41
0387790380 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
YK61205030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK61205030J0G Amphenol FCI 157560 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK61205030J0G IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK61205030J0G NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7W20000025 Crystals and Oscillators Oscillators 20MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V Enable/Disable
7W20000025 TXC 9000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
7W20000025 TXC 9000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
7W20000025 TXC 9000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
0395105012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)