Location : Home > S > SIT1602AIU8-30E
SIT1602AIU8-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIU8-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIU8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 139560 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIU8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57209 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIU8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 97390 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386316806 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
910389 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-22 AWG