Location : Home > S > SIT1602AIU7-18E
SIT1602AIU7-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIU7-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIU7-18E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 139980 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIU7-18E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 57629 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIU7-18E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 97950 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPSE-D27-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
6-1437531-6 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS
6-1437531-6 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6-1437531-6 TE Connectivity AMP Connectors 287890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1437531-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
6-1437531-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET 18POS 500 SERIES Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1618050000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1618050000 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1618050000 Weidmuller 147280 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1618050000 Weidmuller 298990 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-064-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-064-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN SPRING 64POS SNGL .217 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-064-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN SPRING 64POS SNGL .217 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
821-22-064-10-003101 Semiconductor 31435 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
821-22-064-10-003101 STOCK 46040 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
5-103639-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
09185067014 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
09185067014 harting 4000 FANTASTIC ELECTRONICS ( KONGKONG) LTD
1722872205 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Gold
1722872205 Molex, LLC 147510 2016+ ULTRAFIT VERT 15 AU PLATED NAT Unitronix Electronics Limited
6-171822-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Green 0.098" (2.50mm)