Location : Home > S > SIT1602AIU2-18S
SIT1602AIU2-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIU2-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIU2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 139570 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIU2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57219 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIU2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 97370 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GFTSX-1 Curtis Industries 147720 2016+ CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GFTSX-1 Curtis Industries 146940 2016+ CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GFTSX-1 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GFTSX-1 NEW 88290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387244904 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate