Location : Home > S > SIT1602AIT8-25S
SIT1602AIT8-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIT8-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIT8-25S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 140130 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIT8-25S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57779 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIT8-25S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 97610 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
950464-5002-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-796695-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-796695-2 TE Connectivity AMP Connectors 157170 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2-796695-2 TE Connectivity AMP Connectors 298150 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1755910000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1755910000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1755910000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 90 20POS AU BK EKT Electronics Co., Ltd
1755910000 Weidmuller 147140 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
316-83-113-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-113-41-009101 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-113-41-009101 Preci-Dip 157290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-113-41-009101 Preci-Dip 298110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433201-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433201-22-0 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0521160411 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.098" (2.50mm)
1969597-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural
1969597-2 TEconnecti 36500 0 NANAM electronics
22-01-2137 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 13 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.100" (2.54mm)
22-01-2137 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
22-01-2137 Molex Connector Corporation 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
22-01-2137 Molex Connector Corporation 278870 2016+ CONN HOUSING 13POS .100 W/RAMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com