Location : Home > S > SIT1602AIT7-33S
SIT1602AIT7-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIT7-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIT7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 139300 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIT7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 56949 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIT7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 98550 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0901512148 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
833-87-062-10-457101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
316-83-155-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 55 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0022182156 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
36-6501-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD
36-6501-31 Aries Electronics 147180 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Unitronix Electronics Limited
36-6501-31 Aries Electronics 278150 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-1437426-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5-1437426-6 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-1437426-6 TE Connectivity AMP Connectors 157220 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
5-1437426-6 TE Connectivity AMP Connectors 298450 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-1437426-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5MM BLK TPC Global Service Co.Ltd.
0719731118 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0901560142 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
0901560142 MISC 3204 AVAIL BICO TRADING COMPANY
433102-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws