Location : Home > S > SIT1602AIT7-25S
SIT1602AIT7-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIT7-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIT7-25S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 139900 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIT7-25S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 57549 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIT7-25S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 97690 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-234-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-234-41-009101 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-234-41-009101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-234-41-009101 Preci-Dip 287850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325012-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325012-12-0 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMS-128-01-L-SV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
PPTC402LFBN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
PPTC402LFBN-RC IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PPTC402LFBN-RC NEW 98100 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPTC402LFBN-RC Sullins Connector Solutions 147240 2016+ CONN HEADER .100 80POS Unitronix Electronics Limited
1013630000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1013630000 Weidmuller 156980 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1013630000 Weidmuller 298290 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
770066-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.248" (6.30mm)
770066-1 Electronics 27309 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
770066-1 STOCK 46480 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
770066-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
770066-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT W/DETENT 2POS .093 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
770579-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.163" (4.14mm)
770579-1 Distributor 182990 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
770579-1 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
770579-1 Semiconductor 19385 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
770579-1 STOCK 46920 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1753336 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole