Location : Home > S > SIT1602AIT2-18E
SIT1602AIT2-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIT2-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIT2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 139320 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIT2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 56969 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIT2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 98790 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-066-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
M20-7834046 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
M20-7834046 Harwin Inc. 147870 2016+ 40+40 DIL VERT SOCKET L/FREE Unitronix Electronics Limited
M20-7834046 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7834046 NEW 77370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-040-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-040-10-132101 Preci-Dip 147640 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-040-10-132101 Preci-Dip 287330 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-040-10-132101 Precidip 6,591 10+ SANKEY SHARE CO.,LTD
410-83-318-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-83-318-01-640101 Preci-Dip 157680 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-318-01-640101 Preci-Dip 298210 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
281838-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Blue 0.100" (2.54mm)
281838-3 35565 14+ STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
281838-3 IC 38782 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
281838-3 Semiconductor 20375 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
281838-3 STOCK 46420 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1812801 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1812801 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1812801 Phoenix Contact 157040 2016+ GMSTB 2 5 HCV/ 7-ST-7 62-LR Unitronix Electronics Limited
174515-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 22 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray
174515-6 IC 57700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1034780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1034780000 Weidmuller 157140 2016+ CONN HEADER 28POS 3.81MM VERT GN Unitronix Electronics Limited
1034780000 Weidmuller 297850 2016+ CONN HEADER 28POS 3.81MM VERT GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1612280000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Blade Pins 0.276" (7.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1612280000 Weidmuller 157510 2016+ CONN PLUG MALE 4POS 7MM Unitronix Electronics Limited
1612280000 Weidmuller 298170 2016+ CONN PLUG MALE 4POS 7MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
62138-4 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 20-24 AWG Crimp Connector Non-Insulated