Location : Home > S > SIT1602AIT1-30E
SIT1602AIT1-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIT1-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIT1-30E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.0V 139920 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIT1-30E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.0V 57569 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIT1-30E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.0V 98450 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430105-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)