Location : Home > S > SIT1602AIT1-25S
SIT1602AIT1-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIT1-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIT1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 140220 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIT1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 57869 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIT1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 97850 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431301-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431301-03-0 IC 59670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A104204R26 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
A104204R26 Eaton 147320 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
A104204R26 IC 40480 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A104204R26 NEW 97470 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387215103 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
7V24000014 Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À20ppm Crystal 10pF -10¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
HC-49/U-S16000000ABIB Crystals and Oscillators Crystals 16MHz ¡À30ppm Crystal 16pF 50 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Through Hole HC49/US
321064 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 5/16 Stud Circular 2 AWG Crimp, Flag
321064 STOCK 43700 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
321064 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
321064 Phoenix Contact 278870 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards TERMINAL STRIP STD 3 POS
812 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 3POS SNGL .335 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
812 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 3POS SNGL .350 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
160873-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.312" (7.92mm) Quick Connect Female 13-17 AWG Crimp Connector Non-Insulated