Location : Home > S > SIT1602AIL8-33E
SIT1602AIL8-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIL8-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIL8-33E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 139500 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIL8-33E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 57149 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIL8-33E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 99150 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NPTC381KFXC-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
NPTC381KFXC-RC IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPTC381KFXC-RC NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPTC381KFXC-RC Sullins Connector Solutions 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
NPTC381KFXC-RC Sullins Connector Solutions 8000 2012+ CONN FEMALE 38POS .1 SMD TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
316-43-157-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0387700125 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37020-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37020-13-0 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37020-13-0 NEW 81950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
999-11-112-10 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Non-Insulated 0.200" (5.08mm) Gold
999-11-112-10 IC 57160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-121-01-754101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold