Location : Home > S > SIT1602AIL8-30S
SIT1602AIL8-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIL8-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIL8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 139600 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIL8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57249 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIL8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 97290 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ABLS2-16.000MHZ-B4Y-T Crystals and Oscillators Crystals 16MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
ABLS2-16.000MHZ-B4Y-T Abracon LLC 57239 2015+ CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ABLS2-16.000MHZ-B4Y-T Abracon LLC 61965 1538+ CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD Alphatek Technology Limited
VE15305000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
VE15305000J0G Amphenol FCI 147180 2016+ 381 TB SOCKET OPEN VER Unitronix Electronics Limited
VE15305000J0G IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE15305000J0G NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1508110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1508110000 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1508110000 Weidmuller 147490 2016+ SL 5.08/03/90 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
0395116002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1805136 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1805136 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1805136 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1805136 IC 56310 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1711071 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1711071 Phoenix Contact 147850 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1711071 Phoenix Contact 287910 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTES050150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
OSTES050150 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTES050150 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTES050150 On Shore Technology Inc. 147840 2016+ CONN TERM BLOCK 5POS 5MM Unitronix Electronics Limited
1546551-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1546551-4 TE Connectivity AMP Connectors 299090 2016+ TERM BLOCK RCPT 4POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546551-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
15248 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards BOARD TERM TURRET MINI 50POS
15248 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
15248 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 9POS 180 ORG EKT Electronics Co., Ltd
15248 Weidmuller 299110 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2362-1-01-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin-Lead 0.094" (2.39mm) Dia
4119 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Screw, Rivet, Stud Connector Non-Insulated