Location : Home > S > SIT1602AIL3-25S
SIT1602AIL3-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIL3-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIL3-25S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 140170 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIL3-25S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 57819 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIL3-25S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 98570 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
28-3518-102 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-3518-102 Aries Electronics 157170 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-3518-102 Aries Electronics 279150 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-87-260-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold