Location : Home > S > SIT1602AIL2-30S
SIT1602AIL2-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIL2-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIL2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 140190 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIL2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 57839 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIL2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 98730 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387006124 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
0386906121 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
310-83-142-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold