Location : Home > S > SIT1602AIL1-33E
SIT1602AIL1-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIL1-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIL1-33E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 139380 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIL1-33E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 57029 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIL1-33E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 98910 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1546720-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1546720-3 IC 57980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0608320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 2-12 AWG
3050358 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Ground, Earth Green, Yellow 14-20 AWG
3050358 Phoenix Contact 147150 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3050358 Phoenix Contact 288530 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1134080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1134080000 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1134080000 Weidmuller 157860 2016+ CONN TERM BLOCK 2POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1134080000 Weidmuller 288690 2016+ CONN TERM BLOCK 2POS 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com