Location : Home > S > SIT1602AIL1-18S
SIT1602AIL1-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIL1-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIL1-18S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 57729 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIL1-18S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 98350 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT1602AIL1-18S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 98350 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT1602AIL1-18S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 140080 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIL1-18S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 42305 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5452051 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole