Location : Home > S > SIT1602AIF8-30E
SIT1602AIF8-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIF8-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIF8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 140210 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIF8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57859 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIF8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 98670 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMS-122-02-L-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
MMS-122-02-L-DV N/A 73500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MMS-122-02-L-DV Semiconductor 19165 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1715293 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1715293 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1715293 Phoenix Contact 147840 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1715293 Phoenix Contact 298350 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1944730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1944730000 Weidmuller 147060 2016+ CONN PLUG FEMALE 18POS PCB Unitronix Electronics Limited
1944730000 Weidmuller 298750 2016+ CONN PLUG FEMALE 18POS PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-036-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 36 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-036-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-036-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
814-22-036-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 36POS DUAL .350 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-036-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 36POS DUAL .350 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-641974-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin
1-641974-1 IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-641974-1 TE Connectivity AMP Connectors 298650 2016+ CONN PIN HEADER 12POS U-MNL BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-641974-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
5452682 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole