Location : Home > S > SIT1602AIF8-18S
SIT1602AIF8-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIF8-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIF8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 139760 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIF8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 57409 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIF8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 97790 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1628490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1628490000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1628490000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 4POS 90 ORG EKT Electronics Co., Ltd
1628490000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 4POS 90 ORG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1575-3 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End 0.186" (4.72mm) Tin
1575-3 Keystone Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1603080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1603080000 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1603080000 Weidmuller 147420 2016+ SL 5.08/04/135 3.2SN OR Unitronix Electronics Limited
10-707833-001 Amphenol Industrial Operations 157780 2016+ RADSERT 3.6MM 70A KNURL PF Unitronix Electronics Limited
10-707833-001 Amphenol Industrial Operations 298010 2016+ RADSERT 3.6MM 70A KNURL PF Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-707833-001 IC 57790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776158-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.394" (10.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776158-3 TE Connectivity AMP Connectors 147420 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 10MM Unitronix Electronics Limited
1776158-3 TE Connectivity AMP Connectors 287610 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com