Location : Home > S > SIT1602AIF8-18S
SIT1602AIF8-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIF8-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIF8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 139760 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIF8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 57409 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIF8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 97790 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861-87-049-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
614-83-088-13-081112 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 88POS GOLD
614-83-088-13-081112 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
614-83-088-13-081112 Preci-Dip 157390 2016+ CONN SOCKET PGA 88POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-83-088-13-081112 Preci-Dip 278930 2016+ CONN SOCKET PGA 88POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com